Hnojivo na borůvky 1kg Agrabiomin   (52070)

Hnojivo Agrabiomin AG borůvka 1 kg
Prodejní cena s DPH / ks
125,00 Kč
Hnojivo Agrabiomin AG borůvka 1 kg
Speciální granulované biominerální hnojivo s kvalitní mletou rohovinou, které působí jako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všech živin od začátku vegetace až do pozdních období.
Zesiluje biologickou činnost půdy, zlepšuje půdní strukturu a dýchání kořenů, zvyšuje odolnost proti houbovým chorobám a reguluje vodní režim rostlin.

Složení:
12,3% N, 6,1% P2O5, 9,2% K2O, 2,6% MgO.

Použití:
Hnojení se provádí 2x ročně a to na začátku a na konci vegetačního období kdy se stejnoměrně rozhodí hnojivo BIOMIN v dávce 80 až 100 g na 1 m2 a poté se zapraví do půdy. Při ponechání hnojiva na povrchu půdy dochází rovněž k pozvolnému uvolňování živin, ale s menším efektem využití všech kvalitativních vlastností, které hnojivo BIOMIN nabízí. Při aplikaci přímo k rostlině nebo jejímu bezprostřednímu okolí, použijeme jako odměrku např. starou polévkovou lžíci. Optimální výživová dávka jsou cca 3 polévkové lžíce k jedné rostlině.

Dávkování:
veškeré kyselomilné rostliny 1 kg hnojiva na 8 - 10 m2 nebo až 20 rostlin

Období pro aplikaci hnojiva:
březen, duben, srpen, září, říjen

Upozornění:
Tyto údaje jsou pouze informativní. Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím hnojiva. Postupujte vždy podle pokynů výrobce. Foto má ilustrativní charakter.
Dostupnost:
19 ks
Č.zboží:
52070
Název skupiny sortimentu:
Výrobce:
Forestina
( https://www.perfecta-zelezarstvi.cz/www/csd://d000003551 ) Soubor je nedostupný